image
TARİHÇE
Afyon Yarka Yaparsa En İyisini Yapar

1987 yılından bugüne faaliyet gösterdiğimiz her alanda, üretimden kaliteye hiçbir detayı göz ardı etmeden, müşteri memnuniyetini ön planda tutarak ulusal ve uluslararası platformda hizmet vermeye devam ediyoruz.

Afyon Yarka olarak, dünya standartlarında teknolojilerle donattığımız 24.000 m2’lik  fabrikamızda üretimlerimizin her anını çağdaş dünyanın gereklilikleriyle yeniliyor, birçok amaca hizmet eden fonksiyonel ürünler sunuyoruz. Ünlerimizin müşterilerimize sağladığı kalite ve güvene önem vermenin yanında; Afyon Yarka ailesine dahil olan her çalışma arkadaşımızın mutluluğuna, motivasyonuna ve iş güvenliğine son derece önem veriyoruz. Modern çağın sunduğu tüm olanaklarla, çalışma arkadaşlarımızın güvenliği için gerekli olan tüm koşulları eksiksiz bir şekilde sağlıyoruz. 

Kurulduğumuz günden bugüne en makul maliyetle en kaliteli ürünlerin üretimini sunmak en temel prensiplerimizden biri. Ancak bununla sınırlı kalmıyor, tüm kurum ve kuruluşlara yılın 12 ayı kurulumdan servisine, en hızlı şekilde teslim zamanlaması ile sevkiyatından teslim sonrası hizmetine kadar Afyon Yarka olarak kaliteden ödün vermeden çalışıyoruz. 

Dün, bugün ve yarın değerli müşterilerimizin memnuiyetini ön planda tutmak bizim olmazsa olmazlarımızdan. Bunun yanında; hizmet kalitesinden ödün vermeden, dürüstlük ilkesinden hiçbir koşulda vazgeçmeden tüm üretimlerimizle ve hizmetlerimizle, yıllardır var olan istihdam gücümüzle ülke ekonomisine de katkıda bulunuyor olmaktan gurur duyuyoruz. Çünkü Afyon Yarka Yaparsa En İyisini Yapar. 

 
Yardım Al
1
Merhaba!
Size nasıl yardımcı olabilirim?