Hepimiz Yarka İçin Çalışıyoruz...


AFYON YARKA / GENEL MÜDÜRÜN MESAJI

Sadece şirketimizin geleceği için değil, dünyamızın geleceği için çalışıyoruz.

     Kurulduğumuz günden bugüne üretme azmimiz ve heyecanımızla birlikte, sadece şirketimizin değil dünyanın geleceğini de koruma ve çok daha iyisini inşa etme isteğiyle var olmanın gururunu yaşıyoruz. Bugüne kadar attığımız her adımın ve tecrübelerimizin temelinde misyonumuzu şekillendiren ilkelerimiz yatıyor.

     Şirket ilkelerimizin ilk sıralarında yer alan şeffaflık, dürüstlük, kalite, sağlamlık ve güven tüm ticari hayatımızın temel noktalarını belirlerken, bu noktaları birleştiren unsur ise bireysel değil toplumsal düşünme biçimimiz oldu. Sadece kişilere değil, ülkeye ve dünyaya katkı sağlamanın sorumluluğu ile biz biliyoruz ki gelecek yarın değil, bugün başlar. Bu bilinçle ülke ekonomisine katma değer yaratan olmazsa olmaz sürdürülebilirlik politikamızı esas alarak yolculuğumuza yön veriyoruz.

     Her zaman çağdaş dünyanın takipçisi olarak hizmet verdiğimiz sektöre daha evrensel bir bakış açısı kazandıran yenilikleri keşfetmek, sadece dünya standartlarındaki teknolojimizle değil, ülke ekonomisine ve toplumumuza katkı sağlayacak değerde istihdam yaratarak üretmek en temel sorumluluklarımız arasında.  Yediden yetmişe tüm insanların hayatında kalıcı değerler yaratmak, yaşadığımız ekosisteme, çevreye saygıyla yaklaşarak, sevgiyle fayda sağlamayı amaçlıyor; her zaman sorumlu ve sürdürülebilir kurumsal bilincimizle üretmeye devam ediyoruz.

Saygılarımla…
Recep Yılmaz

Yardım Al
1
Merhaba!
Size nasıl yardımcı olabilirim?