AGRO GREEN HOUSE TENT

Uzun yıllar kullanabileceğiniz, dayanıklı, ürünlerinizi koruyan ve verimliliğini artıran, doğanın tüm koşullarına uygun olmakla birlikte yeşile saygılı bir üretimle hizmet veriyoruz…

 1991 yılından bu yana çadır ve branda sektöründe hizmet veren Agro Green House Tent markamız ile doğru ve etik değerlere bağlı kalarak çevreye son derece duyarlı bir bilinçle hizmet vermeye deva ediyoruz.

PE Lamineli Branda, Ebatlı PE Branda Çeşitleri, Bigbag Laminesiz Kumaşlar,  Şeffaf Sera Örtüleri (Dokumalı), Gölgeleme Fileleri, Çadır Astar Brandaları, Zemin Örtüleri, PVC Polyester Branda ve Hobi Sera Çadır üretimi gerçekleştiren markamız ile; son derece dayanıklı, ürünlerinizi koruyan ve verimliliğini artıran özelliklere sahip tasarımlar sunuyoruz.

Tüm müşterilerimize verdiğimiz sözü koşulsuz şartsız yerine getirmenin yanı sıra elde ettiğimiz her sonucu eksiksiz bir şekilde bildirmeyi de sorumluluklarımız içine alarak en başta  ‘güven’ odaklı bir yaklaşım ile ilerliyoruz.

Sadece sektördeki gelişmeleri takip etmekle kalmayıp tüm dünyada sektöre yönelik yeniliklerin takipçisi olarak, markamızı çağın yeniliklerine uygun prensiplerle istikrarlı bir şekilde geliştiriyoruz. Bu sayede çözüm odaklı bir bilinç ile imkansız gibi görünen durumları dahi daha geniş bir perspektif ile ele alarak çözüm önerileri geliştiriyoruz. Tüm bunların doğrultusunda çadır ve branda sektöründe markamızın ‘kalite ve güven’ kavramlarının temsilcisi olarak anılmasından gurur duyarak sektördeki yolculuğumuza devam ediyoruz.

Yardım Al
1
Merhaba!
Size nasıl yardımcı olabilirim?